Akaryakıt tüketiminiz için tam kontrol, pratik ve hızlı akaryakıt ikmali, ödeme ve muhasebe kolaylığı, litre (lt) takibi, Türkiye’de yaygın hizmet ağı sağlar.

 

 

 

Akıllı Anahtarlık: İçerisinde akıllı bir çip bulunduran, anahtarlık şeklinde bir cihazdır. Hiçbir montaj gerektirmez, elde taşınır.

Akıllı Halka: Aracın depo kapağına monte edilen halka şeklinde elektronik bir antendir. Çok kısa sürede monte edilir.

KM Ünitesi: Depo kapağına takılan bir anten ile iç bagaja monte edilen bir ana ünite üzerinden kablolarla aracın km sayacına bağlanan bir sistemdir. Detaylı montaj gerektirir; fakat km okuyabilme özelliğiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Shell TTS (Taşıt Tanıma Sistemi) üniteleri araca herhangi bir zarar vermediğinden garantisini de bozmaz.

Shell TTS ünitelerinin (KM ve AH) mevcut şirket aracından sökülüp başka bir araca takılması mümkün değildir. Ayrıca yasal da değildir. Akıllı Anahtarlığınız bile olsa bir başka araçta kullanabilmek için yeni cihaz talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Hizmetimiz, Türkiye’deki vergi levhası olan şirketler için geçerlidir. Vergi levhası olmayan bireysel müşterilerimize bu hizmeti veremiyoruz.

Araç kayıt formunu doldurarak ilgili birime e-mail atmanızı rica ederiz.

Aracınızın plakası değiştiği için eski cihazınızı kullanmaya devam edemezsiniz. Sattığınız aracınızın cihazını iptal için kargo ile bize göndermeniz, yeni aracınız için kayıt formunu doldurarak yeni cihaz talebinde bulunmanız gerekmektedir.
Sattığınız araca ait cihaz AH ise iptal için cihazı kargo ile göndermenize gerek yoktur. Yazılı olarak şirket uzantılı e-mail adresinizden ilgili birime e-mail atmanızı rica ederiz.

Müşteri girişi linki üzerinden giriş yaparak tüketim detaylarına online ulaşılabilir. Müşteri girişi yapmak için tıklayın.

Shell TTS ile web sayfamız üzerinden firma adı, departmanı, tarih, saat, alınan yakıt cinsi, alınan yakıt miktarı(lt), alınan yakıt tutarı(TL), yakıt alınan istasyon bilgileri gibi yakıt alımına ait tüm bilgilere online olarak ulaşabilirsiniz.