Shell V-Power Nitro+ Diesel

power.jpg Shell V-Power Diesel son model dizel motorların sürekli daha fazla güç üretmesine yardımcı olmak için tasarlanmış üstün performans yakıtıdır. Motorunuzu en iyi durumda tutmak için tasarlanmıştır.

Son model dizel motorlar düşük salınım ile üstün sürüş performansı sunmak için oldukça hassas bir enjeksiyon toknolojisi kullanır. Zaman içinde dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinde birikintiler oluşarak motorun gücünü düşürebilir. İyi performansı sürdürebilmek için motorun parçalarını en iyi durumda korumak gerekir.

Shell V-Power Diesel eşsiz formula ile bu tür birikintileri temizlemek ve önlemek için tasarlanmıştır. Böylece dizel motorların sürekli geliştirilmiş bir sürüş deneyimi sunmasını sağlar.

Shell V-Power Diesel güçlü temizlik için formüle edilmiştir. İçinde bulunan güçlü temizlik bileşenleri sadece yakıt enjeksiyon sistemindeki birikintileri engellemek için değil, aynı zamanda eski yakıtlardan geriye kalmış olabilecek mevcut birikintileri de temizleyecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece birikintiler sebebiyle kaybedilen güç geri kazanılıp en üst düzey motor performansı sürdürmeye yardımcı olur.

Performans ve kalite sizin için önemliyse, motorunuzu önem veriyorsanız Shell V-Power Diesel sizin için doğru yakıttır.TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

TTS İçin Araç Takip(gps) İstermisiniz ? Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.