Shell FuelSave Kurşunsuz 95

Tüm benzinli araçlar için uygun tasarruf yakıtının formülü olarak adlandırılır. İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu  sağlayabileceğiniz bu formül, yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan Verimlilik Artırıcı formül içerir.

shell11.jpg Kısaca Shell FuelSave Kurşunsuz 95;

  • Tüm benzinli araçlar için uygundur.
  • İlk damladan itibaren yakıt tasarrufu sağlar.
  • Motoru temiz tutmak için geliştirilmiş olup, tortu ve kurum birikimini önler.
  • Verimlilik arttırıcı formül içerir.

Verimlilik Artırıcı Nasıl Çalışır..?

Eski yakıt ekonomisi formülleri deterjan katkı maddeleri aracılığıyla uzun mesafeler boyunca aracın emme sisteminde oluşan çöküntülerin kontrolü üzerine kuruluydu. Verimlilik artırıcı formül ile güçlendirilen bu yeni katkı maddeli formül, normal motor yağlarının kolayca ulaşamayacağı yerlerde kayganlık sağlar. Böylece motor bileşenleri daha rahatça döner, yakıtta ortaya çıkan enerjinin daha büyük bir miktarını tekerleklere aktarılmasını sağlanır.
Böylece Shell FuelSave Kurşunsuz 95′ in her damlasından daha fazla yararlanmanıza yardımcı olarak daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlar.TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

TTS İçin Araç Takip(gps) İstermisiniz ? Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.