TTS’nin Avantajları

YAKIT GARANTİSİ

 • Shell’ den akaryakıtla ilgili herhangi bir şikayetiniz olduğu takdir de izlenmesi gereken aşamalar şu şekildedir;
 • Hemen 0212 444 20 20 no’lu telefondan Shell Tüketici Danışma Hattını arayıp şikayetiniz ile ilgili detayları iletiniz.
 • Daha sağlıklı sonuç alınabilmesi için Shell Kalite Kontrol Görevlisi gelinceye kadar aracınızın deposundaki yakıtı muhafaza ediniz.
 • En yakın Shell Kalite Kontrol görevlisi hemen yetkili servise ( yetkili servis değil ise müşterinin bulunduğu noktaya ) yönlendirilir.
 • Shell Kalite Görevlisi tarafından aracın deposundan numune alınır, müşterimize de bir adet şahit numune bırakılır. Aynı zamanda akaryakıt alımının yapıldığı istasyon tankından da numune alınır.
 • Alınan numune, Shell Derince ve Kırıkkale Labaratuvarı’nda test edilir.
 • Alışveriş esnasında alınan fatura, fiş, kredi kartı slibi, Shell Club Smart slibi, şikayet ile ilgili tespitlerin yapılabilmesi için muhafaza edilmelidir.
 • Yapılan analiz sonucu akaryakıtın Shell’e ait olduğu ve sorunun akaryakıttan kaynaklandığı tespit edilirse, akaryakıttan dolayı olan araçtaki zarar ödenir.
 • Shell (TTS) taşıt tanıma sitem avantaj ve faydaları sayesinde akaryakıt ve zamandan kazanırsınız. Filo tam kontrol ve akaryakıt tüketimizi takip edebilirsiniz.
7.png Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol
Şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış, araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde size rapor ediliyor.
11.png Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali
İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır. Sisteme kayıtlı olamayan araçlara akaryakıt ikmali gerçekleştirilemez. Taşıt için belirlenen yakıt haricin de başka bir yakıt verilmesi önlenir. Zaman kaybı önlenir.
12.png Ödeme Kolaylığı
Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya yapıyorsunuz. Yapıkredi, Akbank yada Garanti Bankası’ndan Shell tanımlı açtıracağınız kredili hesabınız sayesinde tüm ödemeleriniz artık otomatik.
8.png Muhasebe Kolaylığı
Ayda sadece iki fatura, tek posta gönderimi ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, binlerce akaryakıt faturası, yüzlerce ödeme noktası, el tutan işler için personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler ortadan kalkmaktadır.
4.png Litre / KilometreTakibi
Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz.
6.png Türkiye’de yaygın geniş hizmet ağı
Türkiye sathına yayılmış 850’yi aşkın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır. İstanbul’dan, Mersin’e, İzmir’den, Van’a Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuğunuz daha keyifli.
3.png Filo Tam Kontrol
Araç ve filo bazın da günlük, haftalık ve aylık olmak  üzere limit uygulanabilir. Aktif araç listesi görüntülenebilir.

 • Departman değişikliği ve araç bilgileri güncellenebilir.
 • Yakıt türü değişikliği yapılabilir.
1.png Online Bilgi Güncelleme
İnternet üzerinden firmanıza tanımlanan kullanıcı panelinden şifrenizle giriş yaparak bilgi değişiklikleri (Limitlendirme, Yakıt türü değişikliği, araç ekleme, cihaz iptali ) yapılabilir.: Zaman kaybı önlenir.
9.png Raporlama
İnternet siteniz de ki kullanıcı panelinizle fatura tarihi veya belli tarih aralığı girilerek departman, araç, filo ve ürün bazında rapor alınabilir.
10.png Faturalandırma
Ay da 2 kere fatura kesilir. Kesilen faturalarınıza ek olarak detaylı yakıt alımı bilgileriniz de eklenerek gönderilir. Aynı zaman da belirtilen mail adreslerine otomatik ortamın da fatura ve detay paylaşımı yapılır.


TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

TTS İçin Araç Takip(gps) İstermisiniz ? Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.