SIKÇA SORULAN SORULAR 3

SIKÇA SORULAN SORULAR 3
21 Temmuz 2017

Aracıma Limit Tanımlayabilir miyim?

Aracınıza TL bazında günlük, haftalık, aylık olarak limit tanımlayabilirsiniz. Aylık limitler her ayın 1’inden ay sonuna kadar geçerli olmaktadır. Litre olarak limit tanımlaması yapılamamaktadır. Araçlarınıza limit tanımlayabilmek için araç kayıt formunu doldurarak ilgili birime e-mail atmanızı rica ederiz. Kayıt formuna ulaşmak için tıklayın.

Shell TTS Sahibi Olabilmek İçin Belirli Bir Araç Adedi/Limiti Var mıdır?

Herhangi bir araç limiti bulunmamaktadır.

Shell TTS Takılan Araç, Sistem Haricinde Akaryakıt Alabilir mi?

Evet TTS Takılan Araç, Sistem Haricinde Akaryakıt Alabilir; ancak bu alışverişin Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile bir bağlantısı olmadığından istasyon görevlisine bilgilendirme yapılmalı, yapılan alışverişin ödemesi o anda istasyona yapılmalı ve faturası da istasyondan alınmalıdır.

Cihazlarımı Nerede Montaj Yaptırabilirim?

KM ve AH cihazlarınızı montaj servislerimizde montaj yaptırabilirsiniz. Montaj işlemlerimiz bu konudaki tek yetkili Turpak servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Turpak servislerinden montaj randevusu almak için (0212) 315 41 36 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. Montaj servislerimize ulaşmak için tıklayın.

Shell TTS Üniteleri Monte Edilirken Bir Ücret Ödenir mi?

Montaj işlemlerimiz bu konudaki tek yetkili Turpak servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Turpak servislerinden montaj randevusu almak için (0212) 315 41 36 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

TTS İçin Araç Takip(gps) İstermisiniz ? Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.