SIKÇA SORULAN SORULAR 2

SIKÇA SORULAN SORULAR 2
11 Temmuz 2017

Araca Takılan Shell TTS (Taşıt Tanıma Sistemi) Ekipmanı Sökülüp Başka Bir Araca Takılabilir mi?

Shell TTS ünitelerinin (KM ve AH) mevcut şirket aracından sökülüp başka bir araca takılması mümkün değildir. Ayrıca yasal da değildir. Akıllı Anahtarlığınız bile olsa bir başka araçta kullanabilmek için yeni cihaz talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Shell TTS’ye Bireysel Araçlarımız İçin Şahsi Başvuru Yapabiliyor muyuz?

Hizmetimiz, Türkiye’deki vergi levhası olan şirketler için geçerlidir. Vergi levhası olmayan bireysel müşterilerimize bu hizmeti veremiyoruz.

Taşıt Tanıma Sistemi’ne Yeni Araç Eklemek İstiyorum. Yeni Araç Talebinde Nasıl Bulunabilirim?

Araç kayıt formunu doldurarak ilgili birime e-mail atmanızı rica ederiz.

Aracımı Değiştirdim/Sattım, Ne Yapmalıyım?

Aracınızın plakası değiştiği için eski cihazınızı kullanmaya devam edemezsiniz. Sattığınız aracınızın cihazını iptal için kargo ile bize göndermeniz, yeni aracınız için kayıt formunu doldurarak yeni cihaz talebinde bulunmanız gerekmektedir.
Sattığınız araca ait cihaz AH ise iptal için cihazı kargo ile göndermenize gerek yoktur. Yazılı olarak şirket uzantılı e-mail adresinizden ilgili birime e-mail atmanızı rica ederiz.

Shell TTS ile Akaryakıt Alımına Ait Raporlar Ne Şekilde Temin Edilir?

Müşteri girişi linki üzerinden giriş yaparak tüketim detaylarına online ulaşılabilir. Müşteri girişi yapmak için tıklayın.

Shell TTS ile Ne Gibi Bilgiler Alınabilir?

Shell TTS ile web sayfamız üzerinden firma adı, departmanı, tarih, saat, alınan yakıt cinsi, alınan yakıt miktarı(lt), alınan yakıt tutarı(TL), yakıt alınan istasyon bilgileri gibi yakıt alımına ait tüm bilgilere online olarak ulaşabilirsiniz.TAŞIT TANIMA SİSTEMİ

Shell Taşıt Tanıma yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Sizde en gelişmiş otomasyon sistemine sahip Shell ailesine katılmak için hemen başvurun.

TTS İçin Araç Takip(gps) İstermisiniz ? Gizlilik Sözleşmesini Okudum Kabul Ediyorum.